Cześć, mam na imię Olaf!

Zajmuje się kompleksowym wdrażaniem marketingu do małych i średnich firm szczególnie w Koszalinie, gdyż właśnie stąd pochodzę. Możemy spotkać się osobiście, jeśli jesteś z Koszalina lub na spokojnie online, jeśli nie jesteś.

W mojej pracy stawiam na

Relacje

Rozpoczynam współpracę tylko, gdy faktycznie mogę Ci pomóc. Stawiam na długotrwałą relacje z której każdy czerpie korzyści. Moim zadaniem jest Ci pomóc, abyś miał więcej klientów i aby Twoja firma wnosiła maksymalną wartość dla klienta.

Rozwój

Na początku poznaje lub pomagam zdefiniować problemy, cele i wyzwania, jakie przed moimi klientami. Jesteśmy w bezpośrednim kontakcie i wspólnie szukamy optymalnych rozwiązań na każdym etapie – od analizy, aż po wdrożenie. Razem pracujemy na sukces Twojej firmy.

Spokój i porządek

Cenie sobie jasną i szczerą komunikacje. Stawiam na transparentność i prawdziwą pomoc. Procesy, które wdrażam są jasne i uporządkowane przez co nie musisz się bać, że czegoś nie ogarniesz.

Holistyczne podejście

Firmę traktuję jako spójny organizm. Każda informacja jaka jest o Twojej firmie musi być spójna i łatwo dostępna. Cała Twoja obecność online musi być zaplanowana i połączona. Od strony internetowej, reklamy, komunikaty biznesowe, social media i marketing.

Ciekawość

Ciekawość pomaga mi jeszcze lepiej zrozumieć Twoje problemy oraz Twoich klientów. Zadaje dużo pytań i zawsze staram się dotrzeć do źródła problemu.

Zrozumienie to podstawa

Rozumiem trudności, z jakimi borykają się osoby chcące się rozwijać. Marketing to obszerna dziedzina, ale ważne jest, aby moi klienci zrozumieli jej mechanizmy, aby mógł on działać skutecznie. Dlatego moim zadaniem postawienie się w Twojej sytuacji i pomoc.

Ciągły progres i nauka

Razem dążymy do wygrywania. Progres to ciągły postęp, ciągła nauka, ciągłe doskonalenie i planowanie. Jedyna stała to ciągła zmiana.

Rosnę razem z Tobą

Sukces każdego klienta przynosi mi wiele radości. Wierzę, że razem możemy osiągnąć znacznie więcej.

Jak wygląda współpraca?

Poznajmy się

Wstępna konsultacja

Na początku najważniejsze jest poznanie Twoich problemów, bolączek w biznesie i celów. Jest to wstępne przeanalizowanie Twojej firmy i przygotowanie wstępnego planu działania.

Gotów?

Plan działania

Jeśli jesteś gotowy, razem z Tobą przygotowuje strategię i układam plan działania, aby popchać rozwój Twojej firmy do przodu.

Start

Współpraca

Zaczynamy pracę nad tworzeniem Twojej marki w internecie, stroną internetową, reklamami, social mediami. Realizujemy plan i analizujemy co jeszcze można poprawić.

Konsultacje

Stała pomoc

Służę wsparciem merytorycznym na każdym etapie i po, moi klienci pozostają ze mną w stałym kontakcie. Na wszelkie pytania staram natychmiast odpowiadać oraz daje rady, które klient może wdrożyć sam.

Masz świetny pomysł, ale nie wiesz, od czego zacząć? Potrzebujesz zmiany?

Umów się ze mną na konsultację. Sprawdzimy co możemy razem zrobić. Nie krępuj się, bardzo lubię rozmawiać!