Twoja wizytówka w Internecie

Strona internetowa dla Przedszkola

Stwórzmy razem stronę internetową, która przyciągnie do Ciebie więcej rodziców i dzieci

Dobrze wykonana strona internetowa dla przedszkola to wizytówka, która jest niezbędna, gdy każdy z nas szuka informacji w internecie. Tworze i projektuje strony internetowe, które umożliwiają dotarcie do nowych klientów wraz z przedstawienie im swojej oferty. Dodatkowo dzięki optymalizacji stron pod silniki Google, sprawie że będziesz trafiał do klientów, którzy szukają właśnie Ciebie.

Więcej zapisów

Popraw widoczność swojej placówki w internecie, aby przyciągnąć więcej rodziców szukających idealnego przedszkola dla swoich dzieci. Profesjonalna strona to pierwszy krok do zwiększenia liczby zapisów.

Wzmocnienie reputacji

Zbuduj silny, profesjonalny wizerunek w sieci, który pokaże wartość i jakość edukacyjną Twojego przedszkola. Pomoże to zbudować zaufanie wśród rodziców oraz wyróżnić Twoją ofertę na tle konkurencji.

Skuteczna komunikacja

Uprość proces komunikacji z rodzicami poprzez intuicyjną i przejrzystą stronę internetową. Zapewni to łatwy dostęp do niezbędnych informacji, aktualności oraz kontaktów, co znacznie ułatwi rodzicom podejmowanie decyzji o wyborze przedszkola.

GŁÓWNE CECHY OFERTY

Indywidualny projekt graficzny

Animacje i interakcje

Niezawodne działanie i wsparcie

Łatwa edycja strony

Możliwość rozbudowy w przyszłości

Realizacja nawet w tydzień

Jakie cele pomogę Ci zrealizować?

Ułatwienie procesu rekrutacji

Strona internetowa może automatyzować proces przyjmowania nowych dzieci, ułatwiając rodzicom zgłaszanie zapisów.

Promocja programów edukacyjnych

Prezentuj swoje unikalne programy i metody nauczania, przyciągając rodziców zainteresowanych specyficzną ofertą edukacyjną.

Dostarczanie wartościowych treści

Publikuj materiały edukacyjne, porady dla rodziców i aktualności, co buduje wartość dodaną Twojej oferty.

Rozbudowa wizerunku i marki

Użyj strony internetowej do budowania silnej, rozpoznawalnej marki przedszkola, co zwiększy jego prestiż i zaufanie w społeczności.

Zwiększ widoczność przedszkola

Dzięki stronie dotrzesz do nowych rodziców poprzez strategie SEO, które zwiększają widoczność Twojej placówki w wyszukiwarkach internetowych.

Prosta intuicyjna strona

Strony, które tworze są proste i przyjazne. Dodatkowo samodzielnie będziesz w stanie wprowadzać na niej zmiany.

Przebieg współpracy

Analiza i stworzenie perfekcyjnej planu działania

Badam Twoją branżę oraz konkurencje. Następnie przechodzimy do wyznaczania celi, poznania twojego perfekcyjnego klienta oraz przygotowania oferty.

Zbieranie materiałów

Jeśli wiemy już co chcemy zrobić i do jakiego klienta chcemy docierać to zabieramy się do przygotowania wszystkich niezbędnych materiałów, aby stworzyć Twoją idealną stronę internetową.

Tworzenie strony internetowej

Znając twoje oczekiwania, cele, twojego klienta zabieram się do stworzenia indywidualnego projektu strony internetowej, która będzie trafiała do twojego klienta i spełniała twoje cele biznesowe.

Prezentacja projektu i korekty

Przedstawiam Ci twoją stronę internetową. Pokazuje Ci jak działa, dodajemy poprawki, korekty, uzupełniamy niezbędne informacje, tak aby strona była na maksa dopieszczona.

Uruchomienie strony i ostateczne testy

Wdrażam stronę internetową do sieci, aby była widoczna w Google, podpinamy narzędzia do mierzenia statystyk, optymalizuję i gotowe.

Zainwestuj w przyszłość swojego przedszkola z profesjonalną stroną internetową

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Na początku moim obowiązkiem jest poznanie Twoich oczekiwań dotyczących strony, branży w jakiej działasz oraz konkurencji. Zależy mi na tym, aby więcej ludzi poznało twoją firmę, produkt i żeby strona przyniosła Ci nowych klientów.

W aktualnych czasach, bez strony internetowej, social mediów oraz wizytówki Google ciężko jest przebić się do nowych klientów, którzy są bombardowani masą informacji oraz ofert.

A może Ci klienci czekają na twój produkt, ale po prostu jeszcze o nim nie usłyszeli?

Projekt graficzny

Tworze autorski projekt graficzny, dostosowany pod Twoje potrzeby i styl. Dodatkowo zajmuje się zdjęciami. 

Dodatkowe funkcje

Formularze kontaktowe, przyciski ,,Zadzwoń", interaktywne social media, mapa lokalizacji, galeria, firmowa poczta.

Bezpieczeństwo

Zainstaluje certyfikat SSL. Zadbam o wszelkie zabezpieczenia oraz aktualizacje, aby strona nie została zawirusowana

Zoptymalizowane

Zadbam o to, aby docierała do Twoich klientów, przyciągała nowych i zyskiwała popularność. Podstawowe SEO.

Szybkie

Strony ładują się szybko i osiągają zielony słupki w speed testach, zwiększa to komfort użytkownika strony.

Responsywne

Na każdym urządzeniu witryna prezentuje się znakomicie. Strona jest zoptymalizowana pod telefony, z których aktualnie korzysta każdy.

Strona internetowa zintegrowana z Wizytówką Google

2 w 1

Dodatkowo wszelkie strony, które tworzę optymalizuję oraz łączę z wizytówką Google. Dzięki temu użytkownicy, którzy znajdą Cię w Google Maps mogą bez problemu wejść na twoją stronę internetową i dowiedzieć się więcej informacji. Takie rozwiązanie jednocześnie podnosi wizytówkę jak i stronę w pozycjach wyszukiwania.

Często zadawane pytania

Projektowanie stron internetowych dla przedszkoli

Wierze w przejrzystość. Innymi słowy, moją misją jest bycie jasnym, otwartym i zrozumiałym, aby nie zgubić się w modnych słowach i żargonie.

Strona internetowa to inwestycja w Twój biznes. Koszty strony internetowej zależy od wielkości i objętości projektu. Moje rozwiązania są szyte na miarę jak dobry garnitur, dlatego dopiero, gdy klient przedstawi mi swoje oczekiwania i preferencje, wytłumaczę co i jak najlepiej zrobić, czego nie robić oraz jak do tego podejść. Prosta strona dla przedszkola to koszt od 1200zł do sky is the limit.

Czas potrzebny na stworzenie strony internetowej może znacznie się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak skomplikowanie projektu, ilość i rodzaj zawartości, oraz specyficzne funkcjonalności, które strona ma zawierać. Większość projektów jestem w stanie przygotować w tydzień.

Zdecydowanie tak, oferuje kompleksowe usługi wsparcia i konserwacji, aby zapewnić, że Twoja strona działa płynnie i jest aktualna. Usługi te mogą obejmować aktualizacje oprogramowania i wtyczek, backupy, zabezpieczenia przed atakami hakerskimi, a także bieżące wsparcie techniczne i modyfikacje treści.

Tak, absolutnie! W dzisiejszych czasach responsywność strony to konieczność. Projektując stronę internetową, zapewniam, że będzie ona responsywna, co oznacza, że bez względu na to, czy użytkownik odwiedza Twoją witrynę za pomocą smartfona, laptopa, czy komputera stacjonarnego, strona będzie wyglądać estetycznie i działać bez zarzutu. Dostosowanie strony do urządzeń mobilnych ma również pozytywny wpływ na pozycjonowanie w wyszukiwarkach, ponieważ wyszukiwarki, takie jak Google, preferują strony responsywne, uznając je za bardziej przyjazne dla użytkownika.

Całym procesem zajmuje się ja lub w nim pomagam. Nie musisz się na tym znać, pokaże po kolei co i jak, a na koniec przekaże Ci wszelkie dostępy do Twojego serwera.

Czy strona internetowa jest dla mnie?

Tak, dobrze wykonana witryna pomoże w dotarciu oferty do szerszego grona odbiorców, a tym samym umocnieniu Twojej firmy na rynku oraz zwiększenia jej prestiżu. Taka strona www będzie dla twojego klienta wirtualnym biurem. Klient jest w stanie znaleźć o Tobie informacje w internecie co podniesie jego zaufanie. Stworzenie takiej strony to najczęściej jednorazowa inwestycja, która podnosi wiarygodność oraz otwiera nowe horyzonty.

Umów się ze mną na bezpłatną konsultacje

Jeżeli masz pytania do mojej oferty, śmiało napisz lub zadzwoń. Chętnie pomogę!


Opinie moich klientów

Rudiger Rudiger
Rudiger Rudiger
2024-05-19
Współpraca na najwyższym poziomie, profesjonalne podejście w każdym elemencie działania, zarówno w początkowej fazie koncepcji strony, w trakcie i podczas ustaleń końcowych. Polecam usługi Pana Olafa gwarantując pełen sukces i zadowolenie. Karol Siatkowski
Tomasz Karpała
Tomasz Karpała
2024-05-12
Polecam w 100%.Za profesjonalne podejście do klienta, bardzo dobry kontakt który pozwolił szybko stworzyć stronę internetową wraz z wizytówką. Już w pierwszym miesiącu znacznie można odczuć poprawę i większe zainteresowanie naszą ofertą.
Elzbieta Panfil
Elzbieta Panfil
2024-04-19
Dolaczam sie do polecenia Olafa! Swietny kontakt, profesjonalizm. Slucha, doradza, pomaga w wyborach, wspiera w decyzjach. Efekt koncowy, super wizytowka 👍 i Ja jako zadowolony klient.
Mateusz Wojcieszak
Mateusz Wojcieszak
2024-04-08
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Olafem. Zawsze można liczyć na profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo. Strona internetowa, którą dla nas stworzył jest profesjonalna, czytelna, estetyczna. Bezproblemowa komunikacja, bardzo duże umiejętności i zrozumienie potrzeb. Współpraca przebiegła sprawnie i profesjonalnie.
Patrycja Mosek
Patrycja Mosek
2024-03-06
Serdecznie polecamy usługi Pana Olafa- szybko, profesjonalnie oraz dokładnie stworzona strona internetowa, wizytówka Google. Profesjonalizm, kompetencja oraz zaanagażowanie we współpracy z klientem 🙂 Poleca firma Radex Wulkanizacja i Serwis Opon Koszalin
Przemysław Majewski
Przemysław Majewski
2024-03-04
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, polecam z czystym sumieniem usługi tego człowieka 😊👍
Krzysztof Bednarek
Krzysztof Bednarek
2024-01-25
Z pełną świadomością polecam usługi Firmy Olafa Orlikowskiego!!!! Strona internetowa, którą stworzył od podstaw wraz z wizytówką Google oraz pozycjonowaniem strony jest na najwyższym poziomie!! Polecam i zachęcam do korzystania z usług Firmy Olafa. Pozdrawiam, Biuro Ubezpieczeniowo - Finansowe Kris Krzysztof Bednarek
Klaudia Ludwikowska
Klaudia Ludwikowska
2024-01-15
Polecam usługi Pana Olafa. Miły, młody człowiek, który zna się na rzeczy.
Grzegorz Sienkiewicz
Grzegorz Sienkiewicz
2023-11-29
Współpraca z Panem Olafem jest bardzo dobra. Pomaga mi w prowadzeniu strony internetowej i pozycjonowaniu strony od początku jej istnienia. Statystyki strony internetowej mówią same za siebie - jest najlepszy
Adrian Dziełakowski
Adrian Dziełakowski
2023-11-20
Bardzo polecamy Pana Olafa za wykonanie naszej profesjonalnej strony internetowej. Praca została zrealizowana zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a efekt końcowy przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania. Strona jest nie tylko estetyczna i nowoczesna, ale również intuicyjna w obsłudze. Wykonawca wykazał się świetnym zrozumieniem naszych potrzeb i skutecznie przekuł je w praktyczne rozwiązania. Dodatkowo świetna wizytówka Google, która mimo, że dopiero co powstała, a już wyświetla się w TOP3. Komunikacja jest szybka i przejrzysta, a wszelkie uwagi i sugestie są uwzględniane w sposób profesjonalny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Gorąco polecamy wykonawcę wszystkim poszukującym profesjonalnej strony internetowej, prowadzenia social mediów oraz osoby, która stworzy profesjonalną wizytówkę Google. Pozdrawiam