Profesjonalne kampanie reklamowe

Kampanie reklamowe

Płatne kampanie reklamowe

Prowadzę kampanie płatne, które wspierają marketing. Uruchamia reklamy w wyszukiwarce i sieci reklamowej Google oraz na Facebooku, Instagramie i Messengerze.

Docieraj i angażuj potencjalnych klientów za pomocą płatnych kampanii reklamowych, które perfekcyjnie pasują do strategii marketingowej Twojej firmy.

Sieci reklamowe w których tworzę reklamy

Czy kampanie reklamowe działają w marketingu?

„Kampanie płatne nie działają w naszej branży”. Takie zdanie słyszałem od klientów już wiele razy. Dlaczego wyniki kampanii reklamowych mogą być słabe?

 Zazwyczaj powodem jest niedopasowanie przekazu do etapów lejka marketingowego albo publikowanie reklam, które nie interesują swoich odbiorców.

 Tymczasem reklamy płatne są świetnym sposobem na generowanie leadów. Tylko pod warunkiem, że zostaną prawidłowo zaprojektowane, wdrożone i zoptymalizowane.

Jak realizuję kampanie płatne?

Projektowanie strategii i poznanie grupy docelowej

Projektując kampanię płatną w, jednym z najważniejszych elementów jest zrozumienie strategii firmy, grupy docelowej oraz jej problemów i wyzwań. Na tej podstawie możemy dopiero dobrać właściwą platformę i odpowiednie grupy potencjalnych odbiorców. Całość przeprowadzamy na podstawie mojej wiedzy i doświadczeń z innych kampanii.

Planowanie kampanii

Drugim elementem jest specyfika procesu zakupu klientów danej firmy. Jeżeli proces zakupu jest długi, planuję kampanie płatne, które dostosowane są do różnych etapów tego procesu. Wtedy staram się kierować reklamy w taki sposób, aby realizowały cele każdego etapu i pomagały klientowi w przejściu do kolejnego z nich.

Optymalizujemy treści

Po ustaleniu podstaw sprawdza, jakich słów kluczowych używają potencjalni odbiorcy. W czasie trwania kampanii analizuję ich reakcje i optymalizuję działania. Dzięki technikom remarketingowym segmentujemy odbiorców w taki sposób, aby każdy otrzymał właściwy przekaz, w zależności od podjętego wcześniej działania. Z grupy docelowej wyłaniam osoby, które aktywnie szukają Twoich produktów lub usług i w pierwszej kolejności mogą dokonać zakupu. W ten sposób powstaje długoterminowa kampania płatna, która przynosi wymierne rezultaty.

Konsultacje

W trakcie tworzenia kampanii po wypuszczeniu, analizujemy wyniki i dochodzimy do wniosków jak jeszcze efektywniej prowadzić kampanie.

Chcesz pozyskać jakościowe kontakty za pomocą
płatnych kampanii?

Co zyskujesz dzięki kampanii reklamowej prowadzonej przeze mnie?

Efektywnie wydajesz budżet marketingowy

Znajdujesz nowych klientów

Przyspieszasz rozwój swojej marki

Masz wgląd we wszystkie raporty

Docierasz do osób, które potrzebują Twoich rozwiązań

Masz pewność, że kampania jest dobrze zaprojektowana

Jakie kampanie płatne możemy zrealizować dla Twojej firmy?

Reklamy w wyszukiwarce Google

Projektuję reklamy tekstowe, które są wyświetlane odpowiedniej grupie docelowej we właściwym czasie w sieci wyszukiwania.

Reklamy na Facebooku​

Promuję firmy przy pomocy Facebook Ads, tworząc skuteczne reklamy, które docierają do Twoich klientów.

Reklamy na Instagramie

Promuję firmy przy pomocy Instagrama, tworząc skuteczne reklamy, które docierają do Twoich klientów.

Reklamy na Messengerze

Promuję firmy przy pomocy Messengera, tworząc skuteczne reklamy, które docierają do Twoich klientów.

Kampanie wielokanałowe

Wdrażam strategię reklam na wielu platformach jednocześnie, zgodną z Twoim lejkiem marketingowym.

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Koszty prowadzenia kampanii reklamowej są bardzo zróżnicowane i zależą od wielu czynników, takich jak wybrane kanały reklamowe, zasięg kampanii, jej czas trwania oraz kreatywne i produkcyjne aspekty materiałów reklamowych. Mogą one wahać się od kilku setek do kilku tysięcy złotych dla bardziej zaawansowanych kampanii z dużym zasięgiem.

Nie lecz jest to bardzo zalecane. Lejek marketingowy pomaga w zrozumieniu i optymalizacji ścieżki, którą potencjalni klienci przechodzą od pierwszego kontaktu z marką aż do dokonania zakupu. Dzięki temu możesz lepiej dopasować swoje kampanie reklamowe do różnych etapów decyzji zakupowej, co może znacząco zwiększyć ich efektywność.

Czas potrzebny na zobaczenie pierwszych wyników kampanii może się różnić w zależności od wielu czynników, w tym od branży, konkurencji, budżetu oraz celów kampanii. Niektóre kampanie przynoszą natychmiastowe rezultaty, podczas gdy inne wymagają dłuższego czasu na rozwój i optymalizację.

Czas potrzebny na przygotowanie i uruchomienie kampanii reklamowej może różnić się w zależności od zakresu i złożoności działań. Proste kampanie można zaplanować i uruchomić w ciągu kilku dni, natomiast bardziej skomplikowane projekty mogą wymagać tygodni.

Skontaktuj się ze mną już dziś!

Skontaktuj się ze mną już dziś i zainwestuj w profesjonalną kampanie reklamową.

 

Dokładam wszelkie starania, aby na każdą wiadomość odpowiadać w przeciągu dwóch dni roboczych. Często jednak odpowiedź dociera do adresata jeszcze tego samego dnia.