Pokaż się w internecie

Pozycjonowanie Koszalin

Realizuję pozycjonowanie dla firm z Koszalina

Dlaczego pozycjonowanie jest kluczowe na rynku lokalnym?

Pozycjonowanie stron internetowych to jedna z najbardziej skutecznych strategii reklamy online, która pozwala budować pozytywny wizerunek marki. Co więcej, efektywne pozycjonowanie w Google otwiera liczne możliwości dotarcia do potencjalnych klientów i rozwijania własnego biznesu. Większa widoczność prowadzi do lepszej jakości klientów, którzy szukają twojego produktu lub usług.

Pozycjonowanie jako najbardziej praktyczne narzędzie

Z pewnością wiesz z własnego doświadczenia, że w poszukiwaniu usług, produktów lub informacji często korzystasz z wyszukiwarki Google. Usługa pozycjonowania strony internetowej pozwala Twojej firmie pojawić się w wynikach wyszukiwania, co z kolei przynosi konkretne korzyści, takie jak zdobycie przewagi nad konkurencją lub pozyskanie bezpłatnego ruchu organicznego.

Przykład:

Zastanów się nad tymi dwoma pytaniami: „Które wyniki w Google zazwyczaj wybierasz?” i „Czy w ogóle zaglądasz na piątą czy szóstą stronę wyników wyszukiwania?”.

Odpowiedzi na te pytania są jednoznaczne – zazwyczaj klikamy na pierwszą stronę i nie przechodzimy nawet na drugą stronę wyników wyszukiwania.

Co zyskujesz dzięki pozycjonowaniu?

Twoja strona internetowa wyświetla się wysoko w wyszukiwarce Google

Ułatwiasz lub umożliwiasz klientom odnalezienie Twojej firmy w internecie

Użytkownicy szukają informacji i opinii o twoich produktach lub usługach

Pozycjonowanie daje długofalowe efekty w pozyskiwaniu klientów

Zwiększa rozpoznawalność i buduje zaufanie do twojej firmy

Rozwijasz swoją firmę online, nie pozostając w tyle z konkurencją

Przebieg pozycjonowania

Zaczynamy od audytu techniczego

Naprawiamy problemy techniczne Twojej strony, które wpływają na jej pozycję w Google. Weryfikujemy wygląd strony na różnych urządzeniach, sprawdzamy szybkość ładowania, hierarchię nagłówków, metatagi i poprawność adresów URL.

Badamy słowa kluczowe

Szczegółowo analizujemy preferencje potencjalnych klientów w zakresie słów kluczowych, których używają, gdy szukają Twoich produktów lub usług. Tworzymy listę potrzebnych fraz, które pozwolą Twojej firmie zdobyć nowych klientów.

Optymalizujemy treści

Eliminujemy ze strony content, który jest duplikowany lub niskiej jakości. Następnie rozszerzamy treści o słowa kluczowe dopasowane do potencjalnego klienta biznesowego. Teksty na stronie internetowej formatujemy zgodnie z najlepszymi praktykami Google. Na koniec cały content na stronie wraz z blogiem uzupełniamy o wartościowe linki wewnętrzne i zewnętrzne.

Konsultacje

Służę wsparciem merytorycznym na każdym etapie pozycjonowania, moi klienci pozostają ze mną w stałym kontakcie. Na wszelkie pytania staram natychmiast odpowiadać oraz daje rady, które klient może wdrożyć sam.

Nie wiesz, dlaczego Twoja strona internetowa nie przyciąga wartościowego ruchu?

Zobacz rezultaty mojego pozycjonowania

Pozycjonowanie

fizjo-stomatologiczny.pl

Słowo kluczowe: Fizjoterapeuta stomatologiczny

Lokalizacja: Koszalin

Efekt: Pierwsze miejsce w wyszukiwarce

Pozycjonowanie

gymbrokoszalin.pl

Słowo kluczowe: Trener personalny

Lokalizacja: Koszalin

Efekt: Pierwsze miejsce w wyszukiwarce

Pozycjonowanie

pielegniarkamobilna.pl

Słowo kluczowe: Pielęgniarka mobilna, gabinet leczenia ran

Lokalizacja: Koszalin

Efekt: Pierwsze miejsce w wyszukiwarce, gabinet leczenia ran

drugie miejsce

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Na cenę pozycjonowania składa się przede wszystkim stan obecny strony i jej jakość, liczba błędów technicznych do poprawy, ilość treści do optymalizacji, czy też liczba linkowań zewnętrznych do wykonania w miesiącu.

Jest wiele czynników, które na to wpływają. Kilka z nich to historia strony, konkurencja, linkowania, bezpieczeństwo, treści na stronie, itd. Dlatego ocenienie tego jest bardzo ciężkie, jednak bardzo często, gdy osiągam z klientem pierwsze miejsce to przestaje proponować pozycjonowanie strony. Jednak wszystko zależy od konkretnego przypadku.

Efekty pozycjonowania lokalnego w Koszalinie pojawiają się w różnym czasie. Uzależnione jest to od branży, w jakiej działasz, a także od tego, jak konkurencyjne są frazy. Dlatego nie jestem w stanie zagwarantować Ci tego, kiedy podjęte przeze mnie działania przyczynią się do poprawy sytuacji Twojej firmy. Oczywiście dokładam wszelkich starań, aby miało to miejsce jak najszybciej. Musisz jednak pamiętać, że czasami dzieje się to od razu, a czasami potrzebne jest na to kilka tygodni, czasem kilka miesięcy.

Skontaktuj się ze mną już dziś!

Skontaktuj się ze mną już dziś i zainwestuj w pozycjonowanie. Oferuje również profesjonalną obsługę i doradztwo w zakresie projektowania stron internetowych.

 

Dokładam wszelkie starania, aby na każdą wiadomość odpowiadać w przeciągu dwóch dni roboczych. Często jednak odpowiedź dociera do adresata jeszcze tego samego dnia.